YourImageShare

Platformstatistieken

Door het productteam · Bijgewerkt op 14 October 2026 · Methodiek

Deze pagina toont geanonimiseerde, geaggregeerde statistieken over bestanden die zijn geüpload naar YourImageShare, een gratis service voor afbeeldingen, GIF's en video's uploaden, met cijfers over levering, uploadvolume, bestandsformaten, bestandsgroottes en uploadactiviteit.

Belangrijkste inzichten

14.2 TB

Data geleverd door het YourImageShare CDN in de afgelopen 30 dagen, via 25.9 million verzoeken en ongeveer 51,000 unieke bezoekers per dag.

116,590

Bestanden geüpload in de afgelopen 12 maanden, gemiddeld ongeveer 319 per dag.

82.5%

Aandeel uploads zonder geregistreerd account in de afgelopen 12 maanden.

82.7%

Aandeel uploads sinds May 2026 in JPEG (56.8%) of PNG (25.9%), nog altijd de dominante formaten.

3.6%

Gecombineerd aandeel van beeldformaten van de nieuwe generatie: WebP 2.7% en AVIF 0.9%.

6.9%

Aandeel uploads dat video is (mediane opslaggrootte 5.45 MB); geanimeerde GIF's vormen nog eens 4.1%.

Overzicht van het platform

14.2 TBdata geleverd via CDN (laatste 30 dagen)
25.9 millionCDN-verzoeken afgehandeld (laatste 30 dagen)
51,000gemiddeld aantal unieke bezoekers per dag (laatste 30 dagen)
319gemiddeld aantal uploads per dag (laatste 12 maanden)
116,590totaal aantal uploads (laatste 12 maanden)
103,824stilstaande afbeeldingen (laatste 12 maanden)
4,773geanimeerde GIF's (laatste 12 maanden)
7,993video's (laatste 12 maanden)
3.4 miljoenafbeeldingen geüpload sinds 2021
285,950video's geüpload sinds 2021
79.4 miljoengeregistreerde weergaven sinds 2021
1270.46 GBtotale opslag

Verdeling van bestandsformaten

Verdeling van de 61,322 uploads die sinds May 2026 zijn geregistreerd, ingedeeld op het formaat van het originele bestand vóór conversie. Uploads van vóór de invoering van het vastleggen van bestandsnamen zijn uitgesloten.

JPEG56.8%
PNG25.9%
MP410%
GIF3.2%
WebP2.7%
AVIF0.9%
WebM0.2%
MOV0.1%
HEIC/HEIF0.1%
Other<0.1%

Uploadvolume per maand

MaandUploadsVideo'sWebPAVIFHEIC/HEIF
October 202510,319185———
November 20259,972240———
December 20257,133283———
January 20269,767236———
February 20264,910174———
March 20266,148198———
April 20268,248228———
May 20267,513284———
June 20269,1647831.62%0%0%
July 20266,5644004.75%0%0%
August 20265,4788620.78%0.04%0.02%
September 202620,7732,3543.83%1.99%0.09%

De kolommen WebP, AVIF en HEIC/HEIF tonen het aandeel van elk formaat in de uploads van die maand; een streepje betekent dat bestandsnamen in die maand nog niet werden vastgelegd.

Verdeling van bestandsgroottes

Verdeling van de opgeslagen bestandsgroottes over de afgelopen 12 maanden, gemeten na optimalisatie (grotere JPEG- en PNG-afbeeldingen worden als WebP bewaard wanneer dat een aanzienlijke besparing in grootte oplevert). Mediaan opgeslagen stilstaande afbeelding: 82 KB; mediaan opgeslagen video: 5.45 MB.

Afbeeldingen en GIF's

Under 100 KB58.6%
100 KB - 1 MB36.7%
1 - 5 MB2.6%
5 - 20 MB1.9%
20 - 100 MB0.2%
Over 100 MB0%

Video's

Under 100 KB0.7%
100 KB - 1 MB9.2%
1 - 5 MB37.5%
5 - 20 MB38.4%
20 - 100 MB13.4%
Over 100 MB0.9%

Uploadactiviteit per uur (UTC)

Aandeel uploads per uur van de dag (UTC) over de afgelopen 12 maanden. De activiteit piekt om 13:00 UTC.

Privacy- en deelopties

82.5%van de uploads zonder geregistreerd account
0.18%van de uploads ingesteld om automatisch te verlopen
0.26%van de uploads beveiligd met een wachtwoord
0.07%van de uploads gedeeld via links met een beperkt aantal weergaven

Verlopende links, links met wachtwoord en links met een beperkt aantal weergaven zijn pas kort geleden geïntroduceerd; hun aandeel is berekend over de volledige periode van 12 maanden.

Methodiek en gegevensbronnen

  • De uploadcijfers komen rechtstreeks uit de uploaddatabase van het platform en worden elk uur vernieuwd. Er worden geen gegevens over individuele bestanden of gebruikers gepubliceerd.
  • "Laatste 12 maanden" is een voortschrijdend venster dat eindigt op de datum van de laatste update; de maandcijfers beslaan de 12 meest recente volledige kalendermaanden.
  • Bestandsformaten worden bepaald aan de hand van de originele bestandsnaam vóór conversie; bestandsnamen worden vastgelegd sinds May 2026. JPG, JPEG en JFIF worden gerapporteerd als JPEG.
  • Bestandsgroottes verwijzen naar opgeslagen bestanden. Categorieën met minder dan 20 uploads worden niet apart weergegeven.
  • De cumulatieve totalen sinds 2021 omvatten uploads van vóór de platformmigratie van 2022. Geregistreerde weergaven omvatten weergaven van pagina's, directe links en embeds.
  • De leveringscijfers (geleverde data, afgehandelde verzoeken en unieke bezoekers per dag) komen uit de analytics van het CDN voor de 30 meest recente volledige dagen.
  • Deze statistieken mogen worden overgenomen onder CC BY 4.0 met bronvermelding van YourImageShare en een link naar deze pagina; de dataset is ook beschikbaar in CSV- en JSON-formaat.

Zie ook: Over YourImageShare · Afbeeldingen converteren · Gratis image hosting vergeleken